W Kościele Parafialnym w Siemiechowie w pierwsza sobotę każdego miesiąca od maja do października odprawiają się nabożeństwa do Matki Bożej Fatimskiej. Figura Matki Bożej została ufundowana przez Róże Różańcowe.

Matka Boża w wizerunku Tej Figury jest dla parafian wielkim darem jako drogowskaz w drodze do nieba.

Nabożeństwo rozpoczyna się odmawianiem Tajemnic Różańcowych.

Po Różańcu jest odprawiana uroczysta Eucharystia na której powierzane są przez ręce Maryji do Boga intencje błagalno- dziękczynne. Pod koniec Eucharystii odbywa się uroczysta procesja wokół Kościoła z figurą Matki Bożej
Zgromadzeni czciciele Matki Bożej z lampionami w ręku wielbią Fatimską Panią pieśniami i modlitwami.
Jest to piękny i wzruszający kult Matki Bożej.

Zapraszamy wszystkich aby się dołączyli i wraz z innymi uwielbiali Matkę Bożą. Zapewniam, że jeśli ktoś raz przybędzie na to nabożeństwo z tęsknotą będzie czekał na następne spotkanie z Matką Bożą.

M.K.

SANKTUARIUM   FATIMSKIE >> Witryna w języku polskim >>

Matko Boża Fatimska
Matko o pięknym obliczu i zatroskanym sercu