PARAFIA W SIEMIECHOWIE

PAN NADCHODZI, JEST BLISKO!

Rada Duszpasterska została wybrana w dniu 15 października 2017 rokuW jej skład weszli:

przewodniczący Rady: ks. Bogusław Cygan - proboszcz

z urzędu: Gondek Wiesław (szafarz), Potępa Paweł (szafarz), Turska Jolanta (Caritas), Wielgus Krystyna - sekretarz (Akcja Katolicka),

mianowani przez proboszcza: Grzyb Andrzej, Iwaniec Władysław - zastępca przewodniczącego Rady, Łyszczarz Ewa,

wybrani przez parafian: Gądek Waldemar, Iwaniec Roman, Janik Stanisław, Jucha Paweł, Kucharzyk Bronisław, Wadas Józef, Wielgus Józef.

Rada Ekonomiczna została wybrana w dniu 7 lutego 2018 rokuW jej skład weszli:

przewodniczący Rady: ks. Bogusław Cygan - proboszcz

mianowani przez proboszcza: Gądek Waldemar, Jucha Paweł, Wielgus Józef.