XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021 r.

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą, jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  2. Msze święte w tygodniu o godz. 7:00, w środę i piątek, o godz. 18:00. W piątek od godz. 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Zbiórka ministrantów i lektorów w środę, o godz. 17:00, a kandydatów na ministrantów w piątek o godz. 15:15.
  4. Najbliższa niedziela będzie Dniem Modlitw o Trzeźwość i Niedzielą Synodalną w naszej diecezji.
  5. W niedzielę, po Prymarii, zmiana tajemnic różańcowych dla ojców.
  6. Składka na ogrzewanie kościoła będzie w niedzielę. Proszę o zrozumienie i ofiarność, by nam było ciepło w zimie. Każda rodzina może złożyć taką ofiarę, na jaką ją stać. Ofiary na ogrzewanie można również składać przelewem, na konto parafii.
  7. Dziękuję tym, którzy wczoraj odważyli się wziąć udział w pielgrzymce na grób Ks. Kanonika Stanisława i do Zabawy.
  8. Proszę o zebranie zboża i ziemniaków dla klasztoru Ojców Redemptorystów w Tuchowie. W sobotę, na parkingu przy kościele, będzie podstawiony samochód, od godz. 9:00 do 12:00. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki we wszystkich rejonach i przywiezienie darów na parking, w workach. Będzie można wymienić worki. Już dziś dziękuję za podjęty trud i waszą tradycyjną ofiarność.
  9. Pod chórem można kupić Kalendarze Parafialne po 15 zł., a w zakrystii książkowe Kalendarze Rolnicze po 23 zł. i ścienne, z wieńcami dożynkowymi, po 6 zł.
  10. Rachunek za prąd z kaplicy na cmentarzu wyniósł 193,61 zł.
  11. Sołtys i Samorząd Wsi zapraszają na zebranie wiejskie w piątek, w Domu kultury, o godz. 19:00. Tematem zebrania będzie budżet wsi na 2022 rok i sprawy bieżące.
  12. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  13. Sprzątający kościół złożyli ofiarę 100 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Wojtanowicz 155, Duda 438, Wojtanowicz 421, Zuchowicz 439, Krzyżak 427, Ptaszkowski 425 i Wadas 524.