W SIEMIECHOWIE

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21.04.2019 r.

1. Dziś z największą wiarą powtarzamy słowa: Chrystus zmartwychwstał. Ten sam wczoraj, dziś i na wieki. Jest to największe Święto w Kościele. Msze święte o godz. 7:00, 9:00, 10:30 i 16:00.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, na spłatę pożyczki.
  3. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte będą o godz. 7:00, 9:00 i 10:30. Po południu nie będzie Mszy świętej. Składka z tego dnia przeznaczona jest na Papieską Akademię Teologiczną i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. Zachęcam wszystkich do ich kupowania książek o Księdzu Kanoniku.
  5. Dekretem biskupa Andrzeja Jeża pan Mariusz Łabuz został mianowany Zwyczajnym Szafarzem Komunii Świętej. Może więc udzielać Komunii świętej w czasie Mszy świętych i nabożeństw. Tak więc od Wielkiego Czwartku mamy w parafii trzech szafarzy. Polecamy ich Bogu w modlitwie i dziękujemy im za ofiarną posługę przy ołtarzu.
  6. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  7. Drodzy Goście i Parafianie. Cud chwalebnego zmartwychwstania Jezusa jest uwiarygodnieniem Jego zbawczej misji, której momentem kulminacyjnym była śmierć na krzyżu. Jezus umarł i zmartwychwstał jako nasz Odkupiciel. Z tej okazji pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, aby czas Świąt Wielkanocnych zaowocował w Waszym życiu wiarą, nadzieją i miłością. Niech Zmartwychwstały Jezus, który niesie odrodzenie duchowe całemu światu, napełni Wasze serca pokojem i radością. Niech da Wam siłę do pokonywania trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Niech obdarza Was zdrowiem i potrzebnymi łaskami, siłą i mocą do dawania świadectwa. Szczęść Boże.