XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 7.08.2022 r.

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka przeznaczona jest na Kurię Diecezjalną w Tarnowie.
  2. Rozpoczął się sierpień, miesiąc w którym powinniśmy starać się zachować trzeźwość i umiar w spożywaniu alkoholu. W naszej parafii bardzo potrzebne są osoby, które dadzą przykład przez odważne podjęcie trzeźwości lub abstynencji.
  3. Msze święte w dni powszednie o godz. 7:00. Po południu w środę i w piątek o godz. 18:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek, od godz. 17:30.
  4. W środę, o godz. 17:40, cotygodniowy Różaniec w intencji pokoju na świecie, zakończenia wojny w Ukrainie, i ochrony naszej Ojczyzny.
  5. W niedzielę, po Prymarii, zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Składka przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  6. W sierpniu ksiądz proboszcz jest dostępny na plebanii tylko w niedziele, ewentualnie telefonicznie.
  7. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Sprzątający kościół złożyli ofiarę 100 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Gniadek 1A, Kochan 2, Dąbrowiecki 3A, Kochan 3 i Hyb 455.
  9. Do wieczności odeszła + Krystyna Kwiek. Jej pogrzeb będzie dziś. O godz. 12:30 wprowadzenie do kościoła, a o godz. 13:00 Msza święta. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…