XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2024 r.

1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. Po Prymarii, zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  2. Msze święte w dni powszednie o godz. 7:00. Po południu w środę i w piątek o godz. 18:00.
  3. Różaniec w intencji pokoju w środę, o godz. 17:40.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek od godz. 17:30.
  5. Składka z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  6. 25-go lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżnych. W związku z tym w niedzielę, po każdej Mszy świętej, będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. 10% składki zostanie przeznaczone dla misjonarzy jako pomoc w dofinansowaniu zakupu potrzebnych pojazdów.
  7. Od tego roku uczniowie szkół ponadpodstawowych otrzymują od swoich katechetów, na zakończenie roku szkolnego, zaświadczenia o uczęszczaniu na katechezę. Te zaświadczenia powinni zarejestrować w kancelarii parafialnej. Będzie to potrzebne przy zawarciu sakramentu małżeństwa. Zachęcam rodziców, by zwrócili na to uwagę.
  8. Jest do nabycia nowy Gość Niedzielny, Niedziela i Promyczek Dobra.
  9. Bóg zapłać sprzątającym kościół. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Sówka 334, Kocik, Nowak 333, Legutki 350, Kulinowski 298, Iwaniec 296 i Chlipała 502.