Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii w Siemiechowie umieszczone zostały za zgodą osób,
których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 12.08.2018 r.

1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Po Prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla matek.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  3. Msze święte, w dni powszednie, o godz. 7.00. Po południu w piątek, o godz. 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30. W sobotę Msza święta będzie tylko o godz. 17.00.
  4. W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto obowiązkowe i zarazem uroczystość odpustowa w kaplicy na Dybkówce. Msze święte w kościele będą o godz. 7.00, 9.00 i po południu o 16.00. W kaplicy na Dybkówce uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00. Po każdej Mszy świętej poświęcenie wianków, z kwiatów i ziół. Niech nasze liczne uczestnictwo w nabożeństwach w ten dzień, będzie wyrazem naszej wdzięczności Matce Najświętszej za wszelkie łaski, które za Jej pośrednictwem otrzymujemy. Na Mszę odpustową, na Dybkówkę, zapraszam naszą orkiestrę. (składka z Mszy odpustowej przeznaczona będzie na pokrycie kosztów dojazdu do kaplicy).
  5. W sobotę, o godz. 17.00, Mszą świętą dziękczynną za zebrane plony, rozpoczną się Dożynki wiejskie. Zapraszają na nie sołtys i Samorząd Wsi. O 16.45 przyjazd korowodu dożynkowego pod kościół. Po Mszy świętej powrót pod remizę, występ kapeli Siemiechowianie i Małych Siemiechowian.
  6. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i w Tarnowie.
  7. 17 sierpnia wyrusza 36 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów, szczególnie z naszej parafii, naszymi modlitwami.
  8. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Dziękuję sprzątającym kościół. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Kras 127, Kras 128, Jakubowski 173, Kwiek 129 i Łabuz 131.