POGRZEB ŚP. JÓZEFY SOWA W CZWARTEK. O GODZ. 12:30 WPROWADZENIE, A O GODZ. 13:00 MSZA ŚWIĘTA

29.11 - 5.12.2021 r.

Pon.

+ Ryszard Kras - w 30 dniu po śmierci, od syna.

++ Emilia i Edward Kucharzyk, Władysława i Jan Walkowicz.

poza parafią: + Ryszard Kras - od Kazimiery Ozga, od Adama Burnata z rodziną i od Janiny i Jakuba Żurawskich z rodziną; + Edward Rzepka - od pracowników Urzędu Gminy i Administracji Szkół i Przedszkoli w Gromniku, od sąsiada Krzysztofa Hekłowskiego z rodziną i od sąsiada Eugeniusza.

Wt.

+ Józef Sojka - w 7 dniu po śmierci.

++ Maria i Andrzej Ozga.

poza parafią: + Ryszard Kras - od Ireny i Andrzeja Koziołów, od Krzysztofa Sochy i od Słomskiej i rodziny Zubków; + Edward Rzepka - od pracowników Urzędu Gminy i Administracji Szkół i Przedszkoli w Gromniku, od Mariusza Hekłowskiego i od Marzeny i Tomasza Wójcików.

Śr.

+ Antoni Ozga - od siostrzenicy Barbary z mężem.

+ Daniel Wietecha - w 100 rocznicę urodzin.

poza parafią: + Ryszard Kras - od Mariusza Słomskiego z rodziną, od Grzegorza Iwańca z rodziną i od Zakładu Pogrzebowego Salwation; + Edward Rzepka - od pracowników Urzędu Gminy i Administracji Szkół i Przedszkoli w Gromniku, od Zdzisława i od Jacka Żaby rodziną.

Czw.

+ Helena Korzeniowska - od synowej Marii.

+ Dariusz Niemiec.

poza parafią: + Ryszard Kras - od sąsiadów Ozgów z nru 466, od Michała Kubicza z rodziną i od sąsiadów Juchów i Mrozów; + Edward Rzepka - od Agnieszki i Piotra Kwieków z rodziną, od rodziny Maślanków i od sąsiada Cetery.

Pt.

+ Edward Rzepka - w 30 dniu po śmierci.

++ Teresa i Józef Maciak.

poza parafią: + Ryszard Kras - od sąsiadów Juchów i Mrozów, od właścicieli firmy Rehab-Med, i od koleżanek córki Anety z firmy Rehab-Med; + Edward Rzepka - od rodziny Kurtyków, od rodziny Smagaczów i od Bernadety i Mariusza Smagaczów.

Sob.

+ Janina Kwaśny - od siostry Haliny z mężem.

+ Maria Majka - w 3 rocznicę śmierci, od córki.

poza parafią: + Ryszard Kras - od sąsiadów Juchów i Mrozów, od koleżanek córki Anety z firmy Rehab-Med, i od Roberta Krasa z rodziną; + Edward Rzepka - od córki Danuty z mężem, od Aliny i Tadeusza Wolaków i od Iwony i Janusza Burnatów.

Niedz.

+ Barbara Skrzęta - w kolejną rocznicę śmierci.

++ Janina i Eugeniusz Gucwa - w kolejną rocznicę śmierci, od dzieci.

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla mieszkańców Igla.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

poza parafią: + Ryszard Kras - od sąsiadów Juchów i Mrozów, od chrześniaka Bogdana z rodziną i od Renaty i Artura Romanów z rodziną; + Edward Rzepka - od Anny i Krzysztofa Dudek z rodziną i od Krystyny i Juliana Ojczyków z rodziną; + Stanisław Wojtanowicz - od żony.

29.11 - 5.12.2021 r.

Pon.

+ Ryszard Kras - w 30 dniu po śmierci, od syna.

++ Emilia i Edward Kucharzyk, Władysława i Jan Walkowicz.

Wt.

+ Józef Sojka - w 7 dniu po śmierci.

++ Maria i Andrzej Ozga.

Śr.

+ Antoni Ozga - od siostrzenicy Barbary z mężem.

+ Daniel Wietecha - w 100 rocznicę urodzin.

Czw.

+ Helena Korzeniowska - od synowej Marii.

+ Dariusz Niemiec.

Pt.

+ Edward Rzepka - w 30 dniu po śmierci.

++ Teresa i Józef Maciak.

Sob.

+ Janina Kwaśny - od siostry Haliny z mężem.

+ Maria Majka - w 3 rocznicę śmierci, od córki.

Niedz.

+ Barbara Skrzęta - w kolejną rocznicę śmierci.

++ Janina i Eugeniusz Gucwa - w kolejną rocznicę śmierci Zofii, od dzieci.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.