Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii w Siemiechowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

POGRZEB ŚP. JÓZEFY PIWOWAR, Z DOMU WIETECHA, W ŚRODĘ O GODZ. 14:00. O GODZ. 13:30 WPROWADZENIE DO KOŚCIOŁA

 

 

W KOŚCIELE MOŻE PRZEBYWAĆ 25 OSÓB

NA PLACU KOŚCIELNYM NIE MA LIMITÓW

 

Intencje Mszalne

19 - 25.04.2021 r.

Pon.

19.04

7:00

1) + Helena Sowa - od Reginy i Rafała Ziajków.

2) + Helena Korzeniowska - od wnuka Jana z rodziną.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od kolegi Arkadiusza Dudy; + Maria Damian - od Marii i Kazimierza Sowa z rodziną; + Roman Kwaśny - od Zbigniewa Krasa z rodziną; + Bolesław Klimek - od Zakładu Pogrzebowego Salwation i od Krystyny Kozłowskiej-Cetera; + Marek Kwiek - od kuzyna Kazimierza Kwieka z rodziną i od Haliny i Wiesława Krzyżak.

Wt.

20.04

7:00

1) + Helena Sowa - od Aleksandry, Dominiki i Artura Sowa.

2) + Janina Kwaśny - od teściowej Heleny.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od kolegi Bartłomieja Dudy; + Maria Damian - od Katarzyny Jop z rodziną; + Roman Kwaśny - od szwagra Romana i Anny Zabawskich; + Bolesław Klimek - od Grażyny i Mieczysława Burek i od Katarzyny i Pawła Jamków; + Marek Kwiek - od sąsiadów Kierońskich i od Iwony i Mateusza Krzyżak z synem.

Śr.

21.04

18:00

1) + Kazimierz Kubiś - od rodziny.

2) + Edward Wojtanowicz - od żony, córki i zięcia.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od sąsiadki Angeliki; + Maria Damian - od kuzynki Anny; + Roman Kwaśny - od Mieczysławy i Ryszarda Zabawskich; + Bolesław Klimek - od Janiny i Bolesława Jamków i od Lidii i Kazimierza Gumola; + Marek Kwiek - od rodziny Nowaków i od brata Wacława z rodziną.

Czw.

22.04

7:00

1) + Józef Sowa.

2) + Jan Rojek - od syna Dominika z rodziną.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od Barbary i Pawła Kubicz; + Maria Damian - od kuzynki Bożeny; + Roman Kwaśny - od Krzysztofa Legutkiego z rodziną; + Bolesław Klimek - od kolegów syna Stanisława z Obróbki Cieplnej w Gliniku i od Mirosława i Stanisławy Klimek; + Marek Kwiek - od chrześniaka Michała i od Michała Kwieka z rodziną.

Pt.

23.04

18:00

+ Jerzy Hekłowski - z okazji imienin, od żony i dzieci.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od Moniki i Artura Soska; + Maria Damian - od kuzyna Tomasza; + Roman Kwaśny - od koleżanek i kolegów z tłoczni Zakładów Mechanicznych; + Bolesław Klimek - od kolegów syna Stanisława z Obróbki Cieplnej w Gliniku i od brata Tadeusza z żoną; + Marek Kwiek - od syna Marcina z rodziną i od Szymona Kwieka z rodziną.

Sob.

24.04

7:00

1) Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Zofii i Adama, w 50 rocznicę ślubu od dzieci, wnuków i prawnuków.

2) + Antoni Ozga - od córki Magdaleny z rodziną.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od sąsiadów Szarkowiczów; + Maria Damian - od kuzynki Stanisławy i rodziny Maślanków; + Roman Kwaśny - od koleżanek i kolegów z tłoczni Zakładów Mechanicznych; + Bolesław Klimek - od kolegów syna Stanisława z Obróbki Cieplnej w Gliniku i od brata Tadeusza z żoną; + Marek Kwiek - od wnuków Marii Mileny Nikodema i Zofii i od Agnieszki i Dominika Kwiek.

Niedz.

25.04

7:00

9:00

 

10:30

16:00

+ Leszek Łabuz - od teściów.

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Zofii i Edwarda, w 45 rocznicę ślubu.

+ Marek Gądek - z okazji imienin, od żony i dzieci.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od Mateusza; + Maria Damian - od Ewy i Andrzeja Burnat; + Roman Kwaśny - od koleżanek i kolegów z tłoczni Zakładów Mechanicznych; + Bolesław Klimek - od kolegów syna Stanisława z Obróbki Cieplnej w Gliniku i od Waldemara Kwaśniaka; + Marek Kwiek - od Iwony i Łukasza Krzyżak z dziećmi i od Eweliny Kwiek-Kolak z rodziną.

laskami slynaca matka boska siemiechowska l

 

modlitwa do mb siemiechowskiej obraz l

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ

 

Święta Maryjo, Matko Siemiechowska,

spiesz nam na pomoc.

 

Pomagaj nieszczęśliwym, podnoś przygnębionych,

pocieszaj płaczących, módl się za ludem,

 

wstawiaj się za duchowieństwem,

oręduj za poświęconymi Bogu.

 

Niech wsparcia Twego doznają wszyscy,

którzy wzywają Twej Matczynej Pomocy. 

 

Amen.

swiety michal archaniol

MODLITWA  DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

 

Święty Michale Archaniele!

Wspomagaj nas w walce,

 

a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha

bądź naszą obroną.

 

Oby go Bóg pogromić raczył,

pokornie o to prosimy,

 

a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,

szatana i inne duchy złe,

 

które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,

mocą Bożą strąć do piekła.

 

Amen.