PARAFIA W SIEMIECHOWIE

PAN NADCHODZI, JEST BLISKO!

19 - 25.02.2018 r.

data

godz.

intencja

Pon.

19.02

7.00

1) ++ Czesław i Bogusława Korzeniowscy w rocznicę śmierci Czesława.

2) + Maria Gucwa - od siostry Teresy.

- poza par.: + Eugeniusz Kubicz, + Jan Rojek, + Feliks Musiał, + Piotr Łątka i + Bogusława Korzeniowska.

Wt.

20.02

7.00

1) ++ Julian i Waleria Stankowscy.

2) + Antoni Duda - od żony z dziećmi.

Śr.

21.02

17.00

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii i Mariana, z okazji imienin i urodzin.

Czw.

22.02

7.00

+ Rafał Łabuz - od brata Sebastiana.

Pt.

23.02

17.00

1) ++ Honorata, Jan Burnat i ich zmarłe dzieci.

2) + Ireneusz Osysko - od Agaty i Adama Osysko

- poza par.: + Eugeniusz Kubicz, + Jan Rojek, + Piotr Łątka i + Bogusława Korzeniowska.

Sob.

24.02

7.00

1) + Jan Słomski - od Janiny i Franciszka Zubek.

2) + Zofia Kwiek - od Czesławy i Mieczysława Gąsior z Ciężkowic.

Niedz.

25.02

9.00

10.30

16.00

++ Stanisława, Józef i Jan Maniak.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

Z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w nowym roku, dla Edwarda i Haliny.

++ Helena i Aleksander Łątka.

- poza par.: + Jan Rojek, + Władysław Wietecha, + Piotr Łątka i + Bogusława Korzeniowska.