22 - 28.04.2024 r.

Pon.

7:00

1) ++ Cyprian, Ryszard i Paweł Łabuz.

2) + Józefa Sowa - od wnuka Jakuba z rodziną.

poza parafią: + Genowefa Wojtanowicz - od rodziny Wojtanowiczów z nru 150; + Janina Kubicz - od Jolanty i Mieczysława Majków z rodziną; + Kazimiera Okapa - od Stanisławy i Marii Wypasek i od Barbary i Stanisława Bukowców.

Wt.

7:00

1) + Jerzy Hekłowski - z okazji imienin, od córki Iwony.

2) + Józef Ciesielczyk - od rodziny Bińkowskich.

poza parafią: + Genowefa Wojtanowicz - od Beaty i Kazimierza Kiełbasów z rodziną; + Janina Kubicz - od sąsiadów Piechów; + Kazimiera Okapa - od Ewy i Grzegorza Jurków i od Firmy Pogrzebowej Salwation.

Śr.

18:00

1) + Marek Gądek - z okazji imienin, od żony i dzieci.

2) + Helena Sowa - od prawnuków Gabrieli, Aleksandry i Dawida.

poza parafią: + Genowefa Wojtanowicz - od Grażyny i Marka Burek; + Janina Kubicz - od sąsiadów Korzeniowskich; + Kazimiera Okapa - od rodziny Kasprzyków i od Teresy i Wiesława Osysko.

Czw.

7:00

1) + Dariusz Niemiec - od kuzyna Mariusza.

2) + Józefa Sowa - od córki Danuty z rodziną.

poza parafią: + Genowefa Wojtanowicz - od sąsiadów z nru 203; + Janina Kubicz - od Mariusza Korzeniowskiego z rodziną; + Kazimiera Okapa - od wnuczki Anny z narzeczonym i od Barbary i Jerzego Osysko.

Pt.

18:00

1) + Marzena Słomska - z okazji urodzin.

2) + Józef Ciesielczyk - od Zakładu Pogrzebowego Salwation.

poza parafią: + Genowefa Wojtanowicz - od Haliny i Mariana Kitów; + Janina Kubicz - od kuzyna Ryszarda z rodziną; + Kazimiera Okapa - od wnuczki Małgorzaty z rodziną i od kolegów syna Tadeusza ze spółki Prorem.

Sob.

7:00

1) Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Grażyny i Mieczysława, w 50 rocznicę ślubu, od dzieci.

2) + Helena Sowa - od wnuczki Dominiki z mężem.

poza parafią: + Genowefa Wojtanowicz - od Bogusławy i Waldemara Burnatów z rodziną; + Janina Kubicz - od znajomych syna Grzegorza; + Kazimiera Okapa - od wnuka Grzegorza i od kolegów syna Tadeusza ze spółki Prorem.

Niedz.

9:00

10:30

16:00

++ Wiktoria i Ludwik Gądek.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Doroty i Jerzego, w kolejną rocznicę ślubu, od dzieci i wnuków.

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Barbary i Zbigniewa, w 45 rocznicę ślubu.

poza parafią: Z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych dla Karola; + Genowefa Wojtanowicz - od Adama Burnata z rodziną; + Janina Kubicz - od Marcina Gondka; + Kazimiera Okapa - od wnuka Tomasza z żoną i od kolegów syna Tadeusza ze spółki Prorem.