WE MSZY ŚWIĘTEJ MOGĄ UCZESTNICZYĆ 32 OSOBY (jedna osoba w ławce z oparciem)

30.11 - 6.12.2020 r.

Pon.

17:00

++ Maria i Józef Iwaniec, Zbigniew, Stefania i Antoni Sowa - od Stanisławy.

+ Janina Sowa - od wnuczki Beaty Damian i prawnuczki Julii.

poza parafią: + Antoni Jurek - od córki Ireny z mężem; + Stanisława Kierońska - od Barbary i Józefa Rzońca; + Kazimierz Kubiś - od syna Michała z żoną Katarzyną; + Józef Lis - od kuzynki Danuty z rodziną; + Wiesław Kwiek - od siostrzenicy Karoliny z mężem; + Stanisława Lis - od wnuczki Iwony z mężem.

Wt.

17:00

+ Kazimierz Kubiś - w 30 dniu po śmierci, od siostry Stanisławy.

++ Emilia i Edward Kucharzyk, Władysława i Jan Walkowicz.

poza parafią: + Antoni Jurek - od wnuka Dariusza; + Stanisława Kierońska - od Zofii i Kazimierza Ciupek; + Kazimierz Kubiś - od syna Michała z żoną Katarzyną; + Józef Lis - od kuzyna Bronisława z żoną; + Wiesław Kwiek - od brata Józefa z rodziną; + Stanisława Lis - od wnuczka Konrada.

Śr.

17:00

+ Leokadia Sowa - od wnuczki Sylwii z rodziną.

+ Wiesława Górak - od syna Szczepana z rodziną.

poza parafią: + Antoni Jurek - od Janiny Sowa z rodziną; + Stanisława Kierońska - od Grażyny i Ryszarda Ciupek; + Kazimierz Kubiś - od syna Pawła z rodziną; + Józef Lis - od kuzynki Joanny Gądek z rodziną; + Wiesław Kwiek - od brata Krzysztofa z rodziną; + Stanisława Lis - od prawnuczki Zofii.

Czw.

17:00

+ Józef Gądek - od chrześnicy Marii z rodziną.

+ Janina Skóra - w 3 rocz. śmierci, od wnuczki Pauliny.

poza parafią: + Antoni Jurek - od Leokadii i Kazimierza Kwiek z rodziną; + Stanisława Kierońska - od sąsiadów Sorysów; + Kazimierz Kubiś - od wnuków Julii i Filipa; + Józef Lis - od Adama Burnata z rodziną; + Wiesław Kwiek - od Leokadii i Kazimierza Kwiek z rodziną; + Stanisława Lis - od rodziny Nowaków z Pleśnej.

Pt.

17:00

+ Stanisława Kierońska - w 30 dniu po śmierci, od córki Bogusławy z mężem.

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Janiny, w 70 rocznicę urodzin, od dzieci i wnuków.

poza parafią: + Antoni Jurek - od Jadwigi i Antoniego Iwaniec z rodziną; + Stanisława Kierońska - od sąsiadów; + Kazimierz Kubiś - od syna Dominika z rodziną; + Józef Lis - od Waldemara Burnata z rodziną; + Wiesław Kwiek - od Teresy i Grzegorza Sobczyk z rodziną; + Stanisława Lis - od rodziny Nowaków z Pleśnej.

Sob.

17:00

+ Danobia Kwiek - w 30 dniu po śmierci, od siostry Kazimiery z rodziną.

+ Jerzy Hekłowski - od żony i dzieci.

poza parafią: + Antoni Jurek - od Józefa Jurka; + Stanisława Kierońska - od sąsiadów; + Kazimierz Kubiś - od wnuczek Marii i Zuzanny; + Józef Lis - od Beaty i Jana Gut; + Wiesław Kwiek - od Stanisławy i Czesława Mól z rodziną; + Stanisława Lis - od siostry Ireny z mężem.

Niedz.

9:00

10:30

16:00

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Marii i Krzysztofa, w 20 rocznicę ślubu i dla ich dzieci.

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla rodziny Elżbiety i Władysława.

++ Janina i Eugeniusz Gucwa - w kolejną rocznicę śmierci, od dzieci.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

poza parafią: + Antoni Jurek - od sąsiada Leonarda Łopatki; + Stanisława Kierońska - od rodziny Smołów; + Kazimierz Kubiś - od córki Magdaleny z rodziną; + Józef Lis - od Marii i Józefa Stankowskich; + Wiesław Kwiek - od rodziny Jaworskich; + Stanisława Lis - od chrześniaka Dariusza Wojtanowicza z rodziną.