13 - 19.07.2020 r.

Pon.

+ Lucyna Wirchomska - od kolegi Władysława Kwaśniaka.

poza parafią: + Zbigniew Wadas - od sąsiada Mieczysława; + Bogusław Wietecha - od Zofii Łątka; + Stanisław Ciesielczyk - od rodziny Gądków i Niemców; + Józef Kubiś - od rodziny Kwieków z nru 401.

Wt.

+ Helena Kwiek - od VI Róży Matek.

poza parafią: + Zbigniew Wadas - od Teresy i Tadeusza z Buchcic; + Bogusław Wietecha - od Grzegorza Łątki z rodziną; + Stanisław Ciesielczyk - od siostry Marii z rodziną; + Józef Kubiś - od rodziny Kwieków z nru 401.

Śr.

+ Stanisław Piątek - w 8 rocznicę śmierci.

poza parafią: + Zbigniew Wadas - od wnuczki Anety; + Bogusław Wietecha - od Wioletty i Andrzeja Sowa z rodziną; + Stanisław Ciesielczyk - od siostry Zofii z rodziną; + Józef Kubiś - od sąsiadów Kwieków.

Czw.

+ Jan Wójcik - w kolejną rocznicę śmierci, od żony z rodziną.

poza parafią: + Zbigniew Wadas - od Kędziorów i Sępków z Tarnowa; + Bogusław Wietecha - od kolegi Leszka z rodziną; + Stanisław Ciesielczyk - od siostry Barbary z rodziną; + Józef Kubiś - od siostry Zofii.

Pt.

++ Bronisława, Antoni Wojtanowicz, Stefan Semla i wnuk Tomasz.

+ Stanisława Janik - w 7 dniu po śmierci, od syna Antoniego z żoną.

poza parafią: + Zbigniew Wadas - od bratowej Bronisławy z rodziną; + Bogusław Wietecha - od kolegi Józefa Sowy z rodziną; + Stanisław Ciesielczyk - od siostry Małgorzaty z rodziną; + Józef Kubiś - od siostrzenicy Agnieszki z rodziną.

Sob.

+ Michalina Iwaniec - od I Róży Matek.

poza parafią: + Zbigniew Wadas - od Zakładu Pogrzebowego Salvation; + Bogusław Wietecha - od rodziny Knapików; + Stanisław Ciesielczyk - od Zakładu Pogrzebowego Salvation; + Józef Kubiś - od Władysławy i Józefa Mosio.

Niedz.

+ Leszek Łabuz - od żony.

++ Maria Gucwa, Teresa Kubicz, Władysław, Edward, Mieczysław Sówka i ich rodzice - w 8 rocznicę śmierci Mieczysława, od Piotra Sówki z rodziną.

DYBKÓWKA: W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

+ Józef Gądek - w kolejną rocznicę śmierci.

poza parafią: + Zbigniew Wadas - od współpracowników wnuka Arkadiusza; + Bogusław Wietecha - od Małgorzaty i Józefa Wadas z rodziną; + Józef Kubiś - od rodziny Koconiów i Góraków.