XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020 r.

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą, jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w Misjach Parafialnych, oraz złożyli ofiarę na potrzeby Zgromadzenia Księży Saletynów.
  4. Msze święte w ciągu tygodnia o godz. 7:00, w środę i piątek, o godz. 18:00. W piątek od godz. 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Zbiórka kandydatów na ministrantów w środę, o godz. 16:00, a ministrantów i lektorów o godz. 16:30.
  6. Najbliższa niedziela będzie Dniem Modlitw o Trzeźwość i Niedzielą Synodalną w naszej diecezji.
  7. Po Prymarii, w niedzielę, zmiana tajemnic różańcowych dla ojców.
  8. Zachęcam do wzięcia udziału w pielgrzymce do sanktuarium bł. Karoliny Kózki oraz na grób + Ks. Kanonika Stanisława, która odbędzie się 18 października. O godz. 12:00 zbiórka na parkingu obok kościoła, godz. 12:15 wyjazd do Przybysławic, modlitwa na grobie Ks. Kanonika, o godz. 15:00 Droga Krzyżowa w Wał Rudzie, o godz. 18:00 Msza św. w Zabawie. Powrót ok. godz. 22:00.
  9. Proszę o zebranie zboża i ziemniaków dla klasztoru Ojców Redemptorystów w Tuchowie. W sobotę, na parkingu przy kościele, będzie podstawiony samochód, od godz. 9:00 do 12:00. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki we wszystkich rejonach i przywiezienie darów na parking, w workach. Będzie można wymienić worki. Już dziś dziękuję za podjęty trud i waszą tradycyjną ofiarność.
  10. Pod chórem można kupić Kalendarze Parafialne po 15 zł., a w zakrystii książkowe Kalendarze Rolnicze po 23 zł. i ścienne, z wieńcami dożynkowymi, po 6 zł.
  11. Obowiązkowy przegląd pieców CO w kościele i na plebanii, przed rozpoczęciem sezonu grzewczego, kosztował 790 zł.
  12. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  13. Sprzątający kościół złożyli ofiarę 140 zł. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Gądek 99A, Potępa 96, Gaj 94A, Opiła 113, Hekłowski 100 i Rzepka 102.