6GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 24.06.2018 r.

1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą, jako niedzielę synodalną. Zmiana tajemnic różańcowych dla ojców po Prymarii.
  2. Dziś w naszej parafii Caritas prowadzi zbiórkę do puszek. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone jako pomoc w leczeniu 17-letniemu Kamilowi Kasprzykowi z Faściszowej, choremu na białaczkę. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  3. Msze święte w tym tygodniu w dni powszednie o godz. 7.00. Po południu w środę, po Nowennie do MBNP i w piątek, po koronce do Miłosierdzia Bożego i adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00. Adoracja od godz. 17.30.
  4. W środę, po Mszy świętej, będzie spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej wraz z rodzicami.
  5. W piątek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 7.00, 10.30 i o 16.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze, to znaczy do dyspozycji Ojca świętego.
  6. W sobotę rozpocznie się odpust w Tuchowie. Program odpustu wywieszony jest na afiszu w gablocie.
  7. Jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Bóg zapłać sprzątającym kościół. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu proszę rodziny: Kwiek 17a, Kwiek 17, Gac 17b, Papuga 28, Garbowski 19.