PODARUJ 1% PODATKU DLA CARITAS W SIEMIECHOWIE. SZCZEGÓŁY PO PRAWEJ STRONIE   >>>

24.02 - 1.03.2020 r.

Pon.

7:00

1) Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla nowoochrzczonego Marcela, od rodziców.

2) + Rozalia Kloc - od rodzin Łątków i Jakubików.

poza par.: + Maria Kwiek - od rodziny Osysków; + Kazimiera Sowa - od Teresy Piątek; + Stanisław Potępa - od Jakuba Chlipały z rodziną.

Wt.

7:00

1) Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla pewnej osoby, w 80 rocznicę urodzin od dzieci.

2) + Adam Iwaniec - od rodziców Jana i Heleny.

poza par.: + Maria Kwiek - od rodziny Juchów, Mrozów i Majewskich; + Kazimiera Sowa - od Marii Janik; + Stanisław Potępa - od Haliny Duda z rodziną.

Śr.

9:00

17:00

+ Janina Cygan - od Wioletty i Jacka Krzyżak.

+ Franciszek Nosek - od rodziny Kobylarczyków.

+ Józef Kubiś - w 3 rocznicę śmierci.

poza par.: + Maria Kwiek - od rodziny Juchów, Mrozów i Majewskich; + Kazimiera Sowa - od sąsiadów Józefy i Stanisława; + Stanisław Potępa - od Sabiny i Marka Gądek z Lichwina.

Czw.

1) + Stanisław Piątek.

2) + Wanda Wierzbicka - od męża.

poza par.: + Maria Kwiek - od rodziny Steindlów i Wójcików; + Kazimiera Sowa - od Władysława Kwieka z Lusławic; + Stanisław Potępa - od Konrada Gądka z rodziną.

Pt.

17:00

1) ++ Honorata, Edward Wietecha i Barbara Skrzęta.

2) + Piotr Ptak - od rodziny Potępów.

poza par.: + Maria Kwiek - od Jerzego i Bogusławy Gniadek z rodziną; + Kazimiera Sowa - od Małgorzaty i Józefa Wadas z rodziną; + Stanisław Potępa - od Janiny Kociara.

Sob.

7:00

1) + Aurelia Buraczyńska - w 2 rocznicę śmierci, od syna Jacka z rodziną.

2) + Janina Sowa - od brata Henryka Chrzanowskiego.

poza par.: + Maria Kwiek - od chrześnicy Czesławy z rodziną, z Bochni; + Kazimiera Sowa - od rodziny Ciesielczyków; + Stanisław Potępa - od Krystyny i Zbigniewa Juchów.

Niedz.

9:00

10:30

16:00

++ Wiktoria i Ludwik Gądek.

+ Józef Kucharzyk - w kolejną rocznicę śmierci.

++ Mieczysław, Edward Sówka, Maria Gucwa, Teresa Kubicz i ich rodzice - od Władysława Sówki z żoną.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

poza par.: + Kazimiera Sowa - od Jana Kubika z rodziną, z Tarnowa; + Stanisław Potępa - od Pierwszej Róży Ojców; + Emilia Iwaniec - od klasy I z wychowawczynią; + Helena Kwiek - od Szóstej Róży Matek.