Drodzy Parafianie!

Zgodnie z dekretem Biskupa z 31 marca, w nabożeństwach Świętego Triduum niestety nie mogą uczestniczyć wierni świeccy, a kościół będzie zamknięty. Natomiast poza tymi nabożeństwami kościół będzie otwarty:

- w Wielki Czwartek od 19:00 do 23:00,

- w Wielki Piątek od 7:00 do 18:00 i od 19:30 do 23:00,

- w Wielką Sobotę od 7:00 do 14:00 i od 16:00 do 18:30.

Bardzo proszę, by wtedy w kościele było nie więcej niż 5 osób. Nie narażajmy się na wysokie mandaty i inne kary...

W WIELKANOC I W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT W KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ BĘDZIE MOGŁO UCZESTNICZYĆ TYLKO 5 OSÓB.

proboszcz

PODARUJ 1% PODATKU DLA CARITAS W SIEMIECHOWIE. SZCZEGÓŁY PO PRAWEJ STRONIE   >>>

6 - 12.04.2020 r.

Pon.

1) ++ Józef i Teofila Damian - w kolejną rocznicę śmierci Józefa.

2) + Ks. Julian Sidor - w kolejną rocznicę śmierci, od Klubu Seniora.

poza parafią: + Emilia Iwaniec - od Dyrekcji i pracowników Administracji i Obsługi CKZiK w Tarnowie; + Kazimierz Damian - od brata Stanisława z rodziną i od siostry Marii Stelmaszczyk z rodziną; + Helena Kwiek - od Wiesławy i Grzegorza Kukla z dziećmi; + Lucyna Wirchomska - od rodziny Jurków i Sondejów.

Wt.

1) ++ Janina i Edward Damian.

2) + Rozalia Kloc - od Andrzeja Sowy z rodziną.

poza parafią: + Emilia Iwaniec - od personelu Hali Sportowej CKZiK w Tarnowie; + Kazimierz Damian - od siostry Krystyny Witek z rodziną i od siostry Jadwigi Bień z rodziną; + Helena Kwiek - od Jolanty i Piotra Sobeckich; + Lucyna Wirchomska - od Marii i Eugeniusza Gądek.

Śr.

1) + Piotr Łątka - w 2 rocznicę śmierci.

2) + Adam Iwaniec - od wujka Michała z rodziną, z Lichwina.

poza parafią: + Emilia Iwaniec - od personelu Hali Sportowej CKZiK w Tarnowie; + Kazimierz Damian - od siostry Barbary Sobota z rodziną i od siostry Zofii Legutki z rodziną; + Helena Kwiek - od Anny i Ryszarda Filipek; + Lucyna Wirchomska - od Krystyny i Bogdana Kozioł z rodziną i od rodziny Chlipałów.

Czw.

1) + Ks. Kanonik Stanisław Mękarski - od rodziny Sowów.

2) ++ Władysława, Antoni i Karol Jamka.

poza parafią: + Emilia Iwaniec - od siostrzeńca Adama Kucharzyka z rodziną; + Kazimierz Damian - od siostry Anny Musiał z mężem; + Helena Kwiek - od Kazimiery Filipek; + Lucyna Wirchomska - od sąsiadów Legutkich i od rodziny Mosio.

Pt.

Obrzędy Wielkiego Piątku

Sob.

1) ++ Leszek i Rafał Łabuz - od siostry Bogumiły z rodziną.

2) + Eugeniusz Janik - w kolejną rocznicę śmierci.

poza parafią: + Emilia Iwaniec - od sąsiadów Majków; + Helena Kwiek - od rodziny Kęsek i Stary; + Lucyna Wirchomska - od sióstr z VIII Róży Matek.

Niedz.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

+ Rafał Łabuz - od chrześniaka Kamila Kopacza.

+ Stanisława Stankowska - od córki.

++ Mateusz Chlipała i Władysława Piszczek - w kolejną rocznicę śmierci, od najbliższych.

poza parafią: + Emilia Iwaniec - od Genowefy Molek; + Kazimierz Damian - od siostry Danuty Kościńskiej z rodziną i od siostry Ewy; + Helena Kwiek - od sąsiadów Marii i Jana Sołtysów; + Lucyna Wirchomska - od przyjaciół córki Weroniki.

TRIDUUM PASCHALNE - ważne informacje

jezus na siolku

Numer konta bankowego parafii

DZIŚ JEST

PROFIL PARAFIALNY NA FB

Link do profilu parafialnego na facebooku

logo synod black 500

25 LAT KAPŁAŃSTWA KSIĘDZA BOGUSŁAWA CYGANA

20170611 25 lat kaplanstwa ks tomasz sowa img 1527 180x85

DSC04739 07grob marii cieslanki 20161027 160316 02

logo dadpa

kalwaryjska droga krzyzowa spiewana w siemiechowie mW Kościele w Siemiechowie  parafianie ukochali Śpiewaną Drogę Krzyżową której słowa i melodia zaczerpnięte są z  Kalwarii a którą z wielkim zapałem i wzruszeniem odprawiał Świętej Pamięci Ksiądz Kanonik Stanisław Mękarski.

Postarajmy się by zachować Tradycję naszych przodków i nadal Ją odprawiać z wielką pobożnością.