POGRZEB ŚP. JÓZEFY PIWOWAR, Z DOMU WIETECHA, W ŚRODĘ O GODZ. 14:00. O GODZ. 13:30 WPROWADZENIE DO KOŚCIOŁA

W KOŚCIELE MOŻE PRZEBYWAĆ 25 OSÓB

NA PLACU KOŚCIELNYM NIE MA LIMITÓW

19 - 25.04.2021 r.

Pon.

7:00

1) + Helena Sowa - od Reginy i Rafała Ziajków.

2) + Helena Korzeniowska - od wnuka Jana z rodziną.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od kolegi Arkadiusza Dudy; + Maria Damian - od Marii i Kazimierza Sowa z rodziną; + Roman Kwaśny - od Zbigniewa Krasa z rodziną; + Bolesław Klimek - od Zakładu Pogrzebowego Salwation i od Krystyny Kozłowskiej-Cetera; + Marek Kwiek - od kuzyna Kazimierza Kwieka z rodziną i od Haliny i Wiesława Krzyżak.

Wt.

7:00

1) + Helena Sowa - od Aleksandry, Dominiki i Artura Sowa.

2) + Janina Kwaśny - od teściowej Heleny.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od kolegi Bartłomieja Dudy; + Maria Damian - od Katarzyny Jop z rodziną; + Roman Kwaśny - od szwagra Romana i Anny Zabawskich; + Bolesław Klimek - od Grażyny i Mieczysława Burek i od Katarzyny i Pawła Jamków; + Marek Kwiek - od sąsiadów Kierońskich i od Iwony i Mateusza Krzyżak z synem.

Śr.

18:00

1) + Kazimierz Kubiś - od rodziny.

2) + Edward Wojtanowicz - od żony, córki i zięcia.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od sąsiadki Angeliki; + Maria Damian - od kuzynki Anny; + Roman Kwaśny - od Mieczysławy i Ryszarda Zabawskich; + Bolesław Klimek - od Janiny i Bolesława Jamków i od Lidii i Kazimierza Gumola; + Marek Kwiek - od rodziny Nowaków i od brata Wacława z rodziną.

Czw.

1) + Józef Sowa.

2) + Jan Rojek - od syna Dominika z rodziną.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od Barbary i Pawła Kubicz; + Maria Damian - od kuzynki Bożeny; + Roman Kwaśny - od Krzysztofa Legutkiego z rodziną; + Bolesław Klimek - od kolegów syna Stanisława z Obróbki Cieplnej w Gliniku i od Mirosława i Stanisławy Klimek; + Marek Kwiek - od chrześniaka Michała i od Michała Kwieka z rodziną.

Pt.

18:00

+ Jerzy Hekłowski - z okazji imienin, od żony i dzieci.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od Moniki i Artura Soska; + Maria Damian - od kuzyna Tomasza; + Roman Kwaśny - od koleżanek i kolegów z tłoczni Zakładów Mechanicznych; + Bolesław Klimek - od kolegów syna Stanisława z Obróbki Cieplnej w Gliniku i od brata Tadeusza z żoną; + Marek Kwiek - od syna Marcina z rodziną i od Szymona Kwieka z rodziną.

Sob.

7:00

1) Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Zofii i Adama, w 50 rocznicę ślubu od dzieci, wnuków i prawnuków.

2) + Antoni Ozga - od córki Magdaleny z rodziną.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od sąsiadów Szarkowiczów; + Maria Damian - od kuzynki Stanisławy i rodziny Maślanków; + Roman Kwaśny - od koleżanek i kolegów z tłoczni Zakładów Mechanicznych; + Bolesław Klimek - od kolegów syna Stanisława z Obróbki Cieplnej w Gliniku i od brata Tadeusza z żoną; + Marek Kwiek - od wnuków Marii Mileny Nikodema i Zofii i od Agnieszki i Dominika Kwiek.

Niedz.

9:00

10:30

16:00

+ Leszek Łabuz - od teściów.

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Zofii i Edwarda, w 45 rocznicę ślubu.

+ Marek Gądek - z okazji imienin, od żony i dzieci.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

poza parafią: + Dariusz Niemiec - od Mateusza; + Maria Damian - od Ewy i Andrzeja Burnat; + Roman Kwaśny - od koleżanek i kolegów z tłoczni Zakładów Mechanicznych; + Bolesław Klimek - od kolegów syna Stanisława z Obróbki Cieplnej w Gliniku i od Waldemara Kwaśniaka; + Marek Kwiek - od Iwony i Łukasza Krzyżak z dziećmi i od Eweliny Kwiek-Kolak z rodziną.