15 - 21.07.2024 r.

Pon.

+ Ryszard Legutki - w kolejną rocznicę śmierci, od siostry Marii.

poza parafią: + Jerzy Jucha - od Krystyny i Henryka Połeć z rodziną, od Mariusza Połeć z rodziną, od Anny i Sebastiana i od Aleksandry i Szczepana.

Wt.

+ Kazimiera Kierońska - w 3 rocznicę śmierci.

poza parafią: + Jerzy Jucha - od Franciszki i Wojciecha Steindlów, od Małgorzaty i Jacka Wójcików z dziećmi, od Eweliny i Grzegorza Połeć z rodziną i od sąsiadów Ewy i Józefa.

Śr.

+ Stanisław Iwaniec - od pewnej osoby.

poza parafią: + Jerzy Jucha - od sąsiada Michała Hekłowskiego z Iwoną, od sąsiada Piotra Hekłowskiego, od Jolanty Nosal z rodziną i od Bernadety i Włodzimierza Majków.

Czw.

++ Helena i Aleksander Łątka.

poza parafią: + Jerzy Jucha - od Anny i Mariana Michoniów z rodziną, od Eweliny Michoń z Elizą, od Urszuli i Bogusława Kossowskich z rodziną i od Małgorzaty i Mirosława Szuba z synem.

Pt.

++ Stanisława i Stanisław Kot - od córki z rodziną.

poza parafią: + Jerzy Jucha - od Małgorzaty i Mirosława Szuba z synem, od Lidii i Marka Rogowskich z dziećmi, od Kingi i Tomasza Michoniów z rodziną i od Klaudii i Bartłomieja Michoniów z rodziną.

Sob.

+ Krystyna Turska - od córki z rodziną.

poza parafią: + Jerzy Jucha - od Moniki i Krzysztofa Ferenców z rodziną, od Parafialnej Rady Duszpasterskiej, od Bartłomieja Pawliny z rodziną i od Macieja Pawliny z rodziną.

Niedz.

+ Krzysztof Rzepka - z okazji imienin.

++ Maria, Józef i Janusz Kaczmarczyk - w 40 rocznicę śmierci Józefa, od córki Zofii z rodziną.

Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Siemiechowskiej dla Janiny i Andrzeja, w 40 rocznicę ślubu.

W intencji wszystkich parafian w kraju i za granicą.

poza parafią: + Jerzy Jucha - od Adama Beściaka z rodziną, od Macieja Kowalskiego z rodziną, od Anety Tokarz koleżanki z pracy córki Anety i od Barbary i Romana Chudzików.